Programme for Saturday

SCENIC HOTEL

SCENIC HOTEL
Lineup No Time Slot Artists
1 11:00-11:30 Callum Gleeson
2 11:45-12:30 The Shadz
3 12:45-1:15 Matt Zarb
4 1:30-2:15 The Warratahs
5 2:30-3:15 Craig Adams
6 3:30-4:15 Roger Skinner
7 4:30-5:15 ShaLow Band
8 5:30-6:15 Michelle Plozza
9 6:30-7:15 Joy Adams
10 7:30-8:15 The Karen Davy Band
11 8:30-9:15 Legal Tender
12 9:30-10:15 Baylou
13 10:30-11:15 Carleen Still & The Boys

DUKE OF MARLBOROUGH TAVERN

DUKE OF MARLBOROUGH TAVERN
Lineup No Time Slot Artists
1 11:00-11:30 Roger Skinner
2 11:45-12:30 Gray Bartlett
3 12:45-1:30 The Karen Davy Band
4 1:45-2:30 Cat Tunks & the Beautiful Dreamers
5 2:45-3:30 Kylie Moss
6 3:45-4:30 Kylie Austin
7 4:45-5:30 Dan Cosgrove Band
8 5:45-6:30 Kayla Lightband
9 6:45-7:30 Che Orton
10 7:45-8:30 The Toner Sisters
11 8:45-9:30 Cooper's Run
12 9:45-10:30 Carylann and Her Lucky Stars
13 10:45-11:30 Spellbound
14 11:45-12:30 Wilde Taylor

COPTHORNE RESORT

COPTHORNE RESORT
Lineup No Time Slot Artists
1 11:00-11:45 Jasmine Tilyard
2 12:00-12:45 TeWhanau YY & Ngakau
3 1:00-1:45 Carleen Still & The Boys
4 2:00-2:45 Legal Tender
5 3:00-3:45 Callum Gleeson
6 4:00-4:45 Glenn Carley
7 5:00-5:45 Shaskeen Reel
8 6:00-6:45 Kylie Moss
9 7:00-7:45 Shavonne
10 8:00-8:45 Michelle Plozza
11 9:00-9:45 ShaLow Band
12 10:00-10:45 The Shadz

KINGSGATE AUTOLODGE

KINGSGATE AUTOLODGE
Lineup No Time Slot Artists
1 11:00-11:45 Shaskeen Reel
2 12:00-12:30 Wilde Taylor
3 12:45-1:30 Koltrain
4 1:45-2:30 Raymond Haika Solomon
5 2:45-3:30 Lex Greaves & Midnite Special
6 3:45-4:30 Kevin Greaves
7 4:45-5:30 Eddie Low
8 5:45-6:30 Cat Tunks & the Beautiful Dreamers
9 6:45-7:30 Gray Bartlett
10 7:45-8:30 Lance Murch Band
11 8:45-9:30 Craig Robertson & 43 Holes
12 9:45-10:30 Callum Gleeson
13 10:45-11:30 Mooving On

DUKE OF MARLBOROUGH HOTEL RUSSELL

DUKE OF MARLBOROUGH HOTEL RUSSELL
Lineup No Time Slot Artists
1 11:00-11:30 Bridget Jones
2 12:00-12:30 Shavonne
3 12:45-1:30 Inertia
4 1:45-2:30 Reg McTaggart
5 2:45-3:30 Maria's Hot Property
6 3:45-4:30 Rebelz of Country Rock
7 4:45-5:30 Annette and Kim
8 5:45-6:30 Matt Zarb
9 6:45-7:30 The Warratahs
10 7:45-8:30 Mahora & Billy - Maori Volcanics
11 8:45-9:30 Waitemata Whiskey
12 9:45-10:30 Papa D

PAIHIA SPORTS BAR

PAIHIA SPORTS BAR
Lineup No Time Slot Artists
1 11:00-11:45 Kylie Austin
2 12:00-12:45 Dan Cosgrove Band
3 1:00-1:30 Kayla Lightband
4 1:45-2:30 Che Orton
5 2:45-3:30 The Toner Sisters
6 3:45-4:30 Cooper's Run
7 4:45-5:30 Carylann and Her Lucky Stars
8 5:45-6:30 Waitemata Whiskey
9 6:45-7:30 Maria's Hot Property
10 7:45-8:30 Reg McTaggart
11 8:45-9:30 Inertia
12 9:45-10:30 Annette and Kim
13 10:45-11:30 Bridget Jones
14 11:45-12:30 Rebelz of Country Rock

PAIHIA EX-SERVICEMEN'S CLUB

PAIHIA EX-SERVICEMEN'S CLUB
Lineup No Time Slot Artists
1 11:00-11:45 Papa D
2 12:00-12:45 Craig Robertson & 43 Holes
3 1:00-1:45 Joy Adams
4 2:00-2:45 Lance Murch Band
5 3:00-3:30 Spellbound
6 3:45-4:30 Mooving On
7 4:45-5:30 Baylou
8 5:45-6:30 Craig Adams
9 6:45-7:30 Lex Greaves & Midnite Special
10 7:45-8:30 Kevin Greaves
11 8:45-9:30 Eddie Low
12 9:45-10:30 Raymond Haika Solomon
13 10:45-11:30 Koltrain